Michał Anioł

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczącu Rady Gminy w Koszęcinie

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (2014 - 2018)

Komisja Budżetu, Finansów i Planu

Członek Komisji (2002 - 2006)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 kwietnia 2008 09:34
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1925
05 września 2017 16:00 Łukasz Nowakowski - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2015.
29 sierpnia 2017 13:40 Łukasz Nowakowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2016.
05 sierpnia 2015 14:28 Łukasz Nowakowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe 2014 - 1.